• Zincir Balon Süsleme
  • Balon Süslemesi
  • Balon Süslemeleri
  • Zincir Balon Süsleme
  • Zincir Balon Süsleme
  • Zincir Balon Süsleme Firması


Zincir Balon Süsleme

Balon Süsleme Hizmeti
Açılış organizasyonu için zincir balon süsleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.
Açılış Organizasyonlarının vazgeçilmezi zincir balon süsleme ile mekanlarınıza balonlarla hareket ve canlılık gelecek. Zincir Balon Süslemesi Dilediğiniz renk ve ebatlarda mekanınıza uygun olarak şişirilip profesyonel ekibimiz tarafından uygulanır.

Açılış organizasyonunu yapacağınız firmanızın kurumsal renkleri var ise zincir balon süsleme işlemini kendi renklerinizden yapabilir dilerseniz seçtiğiniz farklı renklerlede balon süsleme yapılabilir. Öncelikle tabelanız zincir balon süsleme ile çerçeve şeklinde süslenir ardından yolun karşısına uygun yerler var ise balon şeridi çekilir ve bu sayede caddeden geçen herkes balon süslemesini görebilir ve dikkatlerini mekanınıza yöneltmiş olursunuz.

Ayrıca mekanınızın içerisini de papatya balon süsleme ile süsleyebiliriz, mekanınızın camları ve tavanlarınada bu balon süslemesini uygulayabiliriz. Mekanınızın açılış balon süslemesi uygulandığında her şey bir anda canlanacak renk kazanacaktır.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Zincir Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku