• Palyaço Kiralama
  • Palyaço Servisi
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Palyaço Kiralamak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Palyaçolarımız profesyonel ekiplerden oluşmaktadır, belirli eğitimlerden geçirilerek işe yatkın ve yetenekli arkadaşlarımız organizasyonlarınızda çocuklarınızın eğlence kaynakları olmaya aday.

Palyaço Servisimizden doğum günü organizasyonlarınız, açılış organizasyonlarınız, piknik organizasyonlarınız, sünnet düğünleriniz, reklam ve tanıtım amaçlı palyaço kiralayabilirsiniz. Palyaço kiraladığınızda istediğiniz organizasyona yönelik yetenekli arkadaşlarımızı gönderip organizasyonunuzu hareketlendirmesini sağlıyoruz.

Palyaçomuz istediğiniz saatten önce gelip kostümünü giyip yüzünü boyadıktan sonra sizlerin karşısına tamamen değişmiş ve eğlenceli hale gelmiş olarak çıkıyor ve ortamdaki herkesin dikkatini bir anda üzerine çekiyor. Açılış organizasyonlarının vazgeçilmezi palyaçolar broşür dağıtımı, doğum günlerinde çocuklara yanında getirdiği oyunları oynatmaktadır.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku