• Tanıtım Organizasyonu
  • Tanıtım Organizasyonu
  • Tanıtım Organizasyonu
  • Tanıtım Organizasyonu
  • Tanıtım Organizasyonu
  • Tanıtım Organizasyonu


Tanıtım Organizasyonu Yapmak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Tanıtım Organizasyonu için gerekli olan ekip ve ekipman ile birlikte hizmetinizdeyiz. Tanıtım Organizasyonlarının vazgeçilmezi mehter takımı, palyaço, pamuk prenses, örümcek adam, batman, kostümlü karakterler, balon süsleme, sosis balon, yüz boyası, animasyon oyunları, şişme oyun parkurları, pinyata, uçan balon, ses sistemi, kokteyl masası ve dahası profesyonel ekibimiz ile hizmetinizde.

İşletmeniz için reklam ve tanıtım çalışmasına yönelik çalışmalarınızda Açılış Organizasyoncusu olraka hizmetinizdeyiz. Broşür dağıtımı, palyaço kiralama, ses sistemi kiralama, balon süsleme, kokteyl masası kiralama,mehter kiralama gibi etkinliklerle işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Ses getirecek bir açılış organizasyonuyla firmanızı ilk günden düşük maliyetlerle reklam edebilirsiniz.

Dilerseniz sünnet organizasyonunuzu şölene çevirebilirsiniz, sihirbaz, jonglör, tahta bacak, sokak satıcıları, uçan balonlar, ses sistemi ve dj, masa sandalye süsleme gibi konuklarınızı etkilemek için çeşitli aktiviteler eklenebilir. Sünnet organziasyonlarınızın hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız bizi arayınız.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku