• Mağaza Açılış Organizasyonu
  • Mağaza Açılış Organizasyonu
  • Mağaza Açılış Organizasyonu
  • Mağaza Açılış Organizasyonu
  • Mağaza Açılış Organizasyonu
  • Mağaza Açılış Organizasyonu


Mağaza Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonlarınız İçin...
Mağaza açılış organizasyonlarınızda tüm ihtiyaçlarınızı açılış organizasyoncusu olarak bizden temin edebilirsiniz. Mağaza Açılış Organizasyonunuz için başta balon süslemesi, bayrak süslemesi, palyaço kiralama, ses sistemi gibi ihtiyaçlarınız için oluşturduğumuz paketlerimizden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Mağaza açılış organizasyonları için oluşturduğumuz paketlerde ekleme ve çıkarma yaarak size uygun hale getirebilirsiniz. Mağaza Açılış organizasyonu için mekanlarınız istediğiniz renklerde balon süsleme yapılarak renk cümbüşü ile canlandırılır ve kurulan ses sisteminin yayınıyla palyaçolar dans ederek ilgi çekmeye başlar, broşürleriniz dağıtılır, mekanınıza müşteri yönlendirilir.

Mağaza Açılış organizasyonunuzun daha dikkat çekici hale gelmesini istiyorsanız şişme palyaçolar, hostes kızlar, tahta bacak showlarını ekleyebilir ve akılda kalıcı bir açılış organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Her bütçeye uygun açılış paketlerimizden birini seçebilir ve açılışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açılış Organizasyon firması olarak işletmenizin reklam ve tanıtımınıen az sizin kadar önemsiyoruz ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için tecrübemize güveniyoruz

Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız mağazanızın tantımında en önemli unsurdur.

Mağaza açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Mağaza Açılışı Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku