• Ses Sistemi Kiralama
  • Ses Sistemi Servisi
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Ses Sistemi Kiralamak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Açılış organizasyonu, Doğum günü, Piknik organizasyonu ve diğer organizasyonlarınız için ses sistemi kiralamayı düşünüyorsanız bizi arayınız. Bütçenize uygun ses sistemlerimiz ile mekanınıza hareket katmak için hizmetinizdeyiz

Ses Sistemi ekip ve ekipmanlarımızı doğum günü organizasyonlarınız, açılış organizasyonlarınız, piknik organizasyonlarınız, sünnet düğünleriniz, reklam ve tanıtım amaçlı kiralayabilirsiniz. Müzik Sistemi kiraladığınızda istediğiniz organizasyona yönelik müzik arşivini gönderip organizasyonunuzu hareketlendirmesini sağlıyoruz. Ayrıca Mikrofon desteğimizde mevcut olup organizasyon sırasında konuşma yapılabilir, açılış organizasyonlarınızda reklam tanıtım amaçlı anonslar gerçekleştirilebilir.

Kiraladığınız ses sistemini profesyonel ekibimiz organizasyon saatinden önce gelip kurulumunu yapıyor ve organizasyon bitimine kadar sistemin başından ayrılmadan sizin yönlendirmelerinizlede organizasyona hareket katmaya devam ediyor. Dilerseniz kendi müziklerinizide çalabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Kiralık Ses Sistemi

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız ses sistemi kiralamalısınız, insanların dikkatini çekmek ve onları müzik eşliğinde eğlendirmek istiyorsanız ses sistemi kiralamanız gerekiyor. Ses sistemimiz isteğiniz üzere müzik arşivi ile gönderilip kısa sürede kurumunun ardından organizasyona başlayabiliyor. Dilerseniz açılış organizasyonlarınızda anons için mikrofonlu yayında yapılabilir.

Devamını Oku