• ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Doğum Günü Organizasyonu Yapmak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Doğum Günü Organizasyonu için gerekli olan ekip ve ekipman ile birlikte hizmetinizdeyiz. Doğum günlerinin vazgeçilmezi palyaço, pamuk prenses, örümcek adam, batman, kostümlü karakterler, balon süsleme, sosis balon, yüz boyası, animasyon oyunları, şişme oyun parkurları, pinyata, uçan balon, ses sistemi, kokteyl masası ve dahası profesyonel ekibimiz ile hizmetinizde.

Çocuğunuza doğum günü yapmak istiyorsanız yapmanız gereken bizi arayıp istekleriniz sipariş vermek, doğum günlerinin olmazsa olmazı profesyonel palyaçolarımız sizlerden haber bekliyor, doğum günü organizasyonunu yapacağınız yere organizasyonda yarım saat öncesinden gelip çocukları büyülemek için hazırlanıyor ve sahneye çıkıyor eğlence başlıyor.

Dilerseniz doğum gününüzü şölene çevirebilirsiniz, sihirbaz, jonglör, tahta bacak, sokak satıcıları, uçan balonlar, ses sistemi ve dj, masa sandalye süsleme gibi konuklarınızı etkilemek için çeşitli aktiviteler eklenebilir. Doğum günü organziasyonlarınızın hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız bizi arayınız.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku