• Açılış Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Yapmak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Açılış organizasyonu mu yapmak istiyorsunuz ? İlk yapmanız gereken resim galerimizden açılış organizasyonlarıyla ilgili fikir edinmek.

Açılış Organizasyonu İçin; Mağaza açılış organizasyonu, Market açılışı, Açılış balon süslemesi, Bayrak süsleme, Ses sistemi kiralama, Palyaço kiralama, Kokteyl masası kiralama, Fly tüp kiralama, Kapı tak balon süsleme, Zincir balon süsleme, Bar masası kiralama, Bistro masa kiralama, Baskılı balon, Papatya balon süsleme yaptırısanız açılış organizasyonunu dört dörtlük olur ve hedefinize ulaşırsınız.

Açılışını yapacağınız firmanızın balon süslemesi için renklerini belirlemek, sonra açılış etkinliğinizin ne derece büyük olması ve ne kadar etkili olması gerektiğine karar verin daha sonra bizleri arayabilirsiniz. Açılış organizasyonunuz ile ilgili bilgileri vererek tecrübelerimizden ve fikirlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mağaza açılış organizasyonu, market açılış organizasyonu, iş yeri açılış organizasyonlarınız için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizin isteğinize göre belirlenen konsept doğrultusunda balon renkleri, palyaçolar, ses sistemi, bayrak süsleme, hostes bayanlar ve aklınıza gelebilecek ekstralar ile dilerseniz standart bir açılış organizasyonu, dilerseniz ses getiren geniş kapsamlı bir açılış organizasyonu yapılabilir. Bütçenize uygun açılış paketlerimizden birini seçebilir ve yönlendirebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete başlayacak işletmenizin tantımında en önemli unsurdur. İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku