• ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Açılış Bayrak Süsleme

Açılış Bayrak Süslemesi
Açılış organizasyonu için bayrak süsleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.
Açılış Organizasyonlarının vazgeçilmezi bayrak süsleme ile mekanlarınıza hareket ve canlılık gelecek. Flama bayrak, kırlangıç bayrak, üçgen bayrak çeşitlerimizle mekanlarınızı bayrak süsleyebiliriz.

Açılış organizasyonunu yapacağınız firmanızın kurumsal renkleri var ise bayrak süsleme işlemini kendi renklerinizden yapabilir dilerseniz seçtiğiniz farklı renklerlede bayrak süsleme yapılabilir. Öncelikle tabelanız zincir balon süsleme ile çerçeve şeklinde süslenir ardından yolun karşısına uygun yerler var ise bayrak şeridi çekilir ve bu sayede caddeden geçen herkes bayrak süslemesini görebilir ve dikkatlerini mekanınıza yöneltmiş olursunuz.

Ayrıca mekanınızın içerisini de papatya balon süsleme ile süsleyebiliriz, mekanınızın camları ve tavanlarınada bu balon süslemesini uygulayabiliriz. Mekanınızın açılış organizasyonunda bayrak süslemesi uygulandığında her şey bir anda canlanacak renk kazanacaktır.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Bayrak Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız bayrak süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu bayrak, baskılı bayrak, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku