• Baskılı Balon Satışı
  • Logo Baskılı Balon
  • Baskılı Balon
  • Baskılı Balon
  • Baskılı Balon Satışı
  • Baskılı Balon Firması


Baskılı Balon | Logo Baskılı Balon

Baskılı Balon İçin Arayınız
Balonların üzerine şirketinizin logosunu, sevgilinizin resmini, firmanızın sloganını, evlilik teklifinizi, işletmenizin adresini, telefonunu ve diğer bilgilerini bastırabilirsiniz. Baskılı balon fiyat teklifi almak için bizi arayınız.

Açılış organizasyonlarınızda baskılı balon bastırarak müşterilerinize palyaçolar eşliğinde dağıttırabilir, çocukları hem sevindirmiş hem işletmenizin reklam tanıtımını yapmış olursunuz. Tüm organizasyonlarınızda baskılı balon kullanabilirsiniz. Logo baskılı balon siparişini en az bir hafta öncesinden sipariş etmeniz gerekmektedir.

Firmanızın logosunu, adresini, telefon bilgilerini balonlara baskı yaptırabilirsiniz. Sevgilinizin resmini balonlara bastırabilir o'na surpriz yapabilirsiniz. Arkadaşınızın doğum gününde baskılı balonlarla ilginç fikirlerle onları şaşırtabilirsiniz

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, baskılı balon, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku