• Market Açılış Organizasyonu
  • Market Açılış Organizasyonu
  • Market Açılış Organizasyonu
  • Market Açılış Organizasyonu
  • Market Açılış Organizasyonu
  • Market Açılış Organizasyonu


Market Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonlarınız İçin...
Market açılış organizasyonlarınızda tüm ihtiyaçlarınızı açılış organizasyoncusu olarak bizden temin edebilirsiniz. Market Açılış Organizasyonunuz için başta balon süslemesi, bayrak süslemesi, palyaço kiralama, ses sistemi gibi ihtiyaçlarınız için oluşturduğumuz paketlerimizden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Market açılış organizasyonları için oluşturduğumuz paketlerde ekleme ve çıkarma yaarak size uygun hale getirebilirsiniz. Market Açılış organizasyonu için mekanlarınız istediğiniz renklerde balon süsleme yapılarak renk cümbüşü ile canlandırılır ve kurulan ses sisteminin yayınıyla palyaçolar dans ederek ilgi çekmeye başlar, broşürleriniz dağıtılır, mekanınıza müşteri yönlendirilir.

Market Açılış organizasyonunuzun daha dikkat çekici hale gelmesini istiyorsanız şişme palyaçolar, hostes kızlar, tahta bacak showlarını ekleyebilir ve akılda kalıcı bir açılış organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Her bütçeye uygun açılış paketlerimizden birini seçebilir ve açılışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açılış Organizasyon firması olarak işletmenizin reklam ve tanıtımınıen az sizin kadar önemsiyoruz ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için tecrübemize güveniyoruz

Market Açılış Organizasyonu

Market Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız mağazanızın tantımında en önemli unsurdur.

Market açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Market Açılışı Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku