• ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Kokteyl Masası Kiralama

Açılış kokteyl organizasyonlarınızda misafirlerinize kusursuz görünmek istiyor ve onları etkilemek istiyorsanız ekip ve ekipmanlarımızla sizlere yardımcı olabiliriz. İhtiyacınız olan kokteyl masası, kumaş süsleme, balon süsleme gibi süsleme hizmetlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .
Kokteyl masası kiralamak için bizi arayınız.

Açılış kokteyl organizasyonlarınızda kokteyl masaları için bizlere sipariş vermeniz yeterli, istediğiniz gün ve saatte kokteyl masalarını belirlediğiniz yere kurup kumaş süslemelerini yapıyoruz, kokteyl masalarının ortasına bağladığımız organzelerin rengini siz belirleyebilirsiniz.

Açılış organizasyonlarınızda misafirlerinize ikramlar sunacaksanız kokteyl masalarına ihitiyacınız olacaktır. Koktey masalarımız 110x55 cm boyutlarında olup mekana demonte olarak gelmektedir ve çok kısa süre içerisinde kurulup kumaş süslemesi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete açacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku