• Ramazan Organizasyonu
  • Ramazan Organizasyonu
  • Ramazan Organizasyonu
  • Ramazan Organizasyonu
  • Ramazan Organizasyonu
  • Ramazan Organizasyonu


Ramazan Organizasyonları Yapmak İçin Doğru Adrestesiniz

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Ramazan organizasyonları için gerekli olan ekip ve ekipman ile birlikte hizmetinizdeyiz. Ramazan Organizasyonlarının vazgeçilmezi mehter takımı, sokak satıcıları, kukla gösterileri, Hacıvat-Karagöz oyunları, tiyatro gösterileri, palyaço, pamuk prenses, örümcek adam, batman, kostümlü karakterler, balon süsleme, sosis balon, yüz boyası, animasyon oyunları, şişme oyun parkurları, pinyata, uçan balon, ses sistemi, kokteyl masası ve dahası profesyonel ekibimiz ile hizmetinizde.

11 Ayın Sultanı Ramazan organizasyonları yapmak istiyorsanız yapmanız gereken bizi arayıp istekleriniz sipariş vermek, Ramazan Organizasyonlarının olmazsa olmazı profesyonel Mehter Takımımız, Kuklacılarımız, palyaçolarımız sizlerden haber bekliyor, Ramazan organizasyonunu yapacağınız yere organizasyonun öncesinden gelip çocukları büyülemek için hazırlanıyor ve sahneye çıkıyorlar eğlence başlıyor. Dilerseniz tarih yazmış mehter takımı konseriylede organizasyonu hafızalara kazıyabilirsiniz

Dilerseniz ramazan organizasyonunuzu şölene çevirebilirsiniz, sihirbaz, jonglör, tahta bacak, sokak satıcıları, uçan balonlar, ses sistemi ve dj, masa sandalye süsleme gibi konuklarınızı etkilemek için çeşitli aktiviteler eklenebilir. Ramazan organziasyonlarınızın hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız bizi arayınız.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku