• Uçan Balon Satışı
  •  Uçan Balon
  • Uçan Balon
  • Uçan Balon
  • Uçan Balon Satışı
  • Uçan Balon Firması


Uçan Balon | Helyum Gazlı Balon

Uçan Balon İçin Arayınız
Tüm Organizasyonlarınız için uçan balon sipraşi verebilirsiniz. İstediğiniz renklerde helyum gazlı balonlarınızı kısa sürede hazırlayabiliriz. Uçan balonlar kaliteli helyum gazı ile şişirilip ortalama 12 saat havada kalması sağlanıyor.

Uçan balonların içerisine doldurulan helyum gazı yanmaz ve patlamaz. Çevreye keinlikle hiçbir zararı yoktur ve helyum gazlı balon patladığı zaman içindeki hava çok hafif ve uçucu olduğu için yanmaz ve kokmaz, siz içerisindeki gazın varlığını hissetmezsiniz.

Güvenmediğiniz yerlerden uçan balonu almayınız, piyasada maliyetleri düşürmek için yanıcı maddelerden helyum gazı üretilebilmektedir. Bizim kullandığımız helyum gazı kurumsal firmalar tarafından fabrikalardaüretilip devlet tarafındanda kontrol altında tutulan firmaların ürünleridir.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, baskılı balon, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku