• ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../
  • ../


Kurumsal Açılış Organizasyonları

12 Yıllık Tecrübemiz ile...
Kurumsal Açılış organizasyonu yapmak İçin doğru yerdesiniz
Firmanızın açılış organizasyonu için gerekli olan profesyonel ekip ve ekipman ile hizletinizdeyiz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak logo baskılı balon, kokteyl masası, jumbo balon, balon süsleme, baskılı veya baskısız bayrak süsleme ve dahası için irtibata geçiniz.

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak süsleme ve baskılar, açılış organizasyonunuzu canlandırabilecek palyaço, şişme palyaço, ses sistemi, fly tüp, konfeti gibi ihtiyaçlarınız profesyonel ekimiz ile sizleri yormadan bir telefon ile gerçekleşebilir. Kurumsal organizasyonlarınızda profesyonel bir firmayla çalışmak firma kimliğinize ve tanıtımına katkı sağlayacak uzman ekip ihtiyacınız var ise bizlere ulaşınız.

Mağaza açılış organizasyonu, market açılış organizasyonu, iş yeri açılış organizasyonlarınız için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizin isteğinize göre belirlenen konsept doğrultusunda balon renkleri, palyaçolar, ses sistemi, bayrak süsleme, hostes bayanlar ve aklınıza gelebilecek ekstralar ile dilerseniz standart bir açılış organizasyonu, dilerseniz ses getiren geniş kapsamlı bir açılış organizasyonu yapılabilir. Bütçenize uygun açılış paketlerimizden birini seçebilir ve yönlendirebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu

Açılış orgnaizasyonu, hizmete sokacağınız işletmenizin tantımında en önemli unsurdur.

İşyeri açılış organizasyonunuz için mekanınızın iç ve dışına zincir balon süslemesi, bayrak süslemesi yapılır, müzik yayını için ses sistemi kurulur, broşür dağıtımı ve aktiviteler için palyaçolar görevlendirilir, açılışı daha dikkat çekici hale getirmek için şişme palyaço, fly tüp (6 mt. boyunda şişme balon), kokteyl masası, hostes bayanlar eklenebilir.

Devamını Oku

Balon Süsleme

Tüm organizasyonlarınızda mekanlarınıza canlılık katmak istiyorsanız balon süsleme ilk tercihiniz olmalı. Dilediğiniz renklerde zincir balon süsleme, kapı girişi balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, balondan nazar boncuğu, balonla harf yazma, uçan balon, helyum gazlı balon, sosis balon, logolu balon, baskılı balon, şekilli balon, jumbo balon gibi çeşitli balon dekorasyonlarıyla mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Devamını Oku